Prijavite se na naš mesečni newsletter
Prijava za registrovane korisnike
Moderne mokasine na veoma laganom đonu. Ukrasna metalna zlatna šnala.
Dužina unutrašnjeg gazišta
36 – 243 mm
37 – 250 mm
38 – 255 mm
39 – 265 mm
40 – 270 mm
41 – 278 mm
42 – 282 mm
Lagana mokasina na modernom belom đonu. Lice je urađeno od najkvalitetnije king leather kože.
Ženske cipele na robusnom rebrastom đonu. Urađene od najkvalitetnije nubuk kože u zelenoj boji.
Izuzetno lagana i udobna ženska oksford cipela na ravnom đonu. Urađena od prirodne mekane kože. Skriveni lastiš sa unutrašnje strane radi lakšeg obuvanja. Ukrasne kićanke.
Lagana, udobna i moderna ženska cipela urađena od prirodne kože. Na risu sa obe strane lastiš radi lakšeg nazuvanja. Na vrhu ukrasni lančić.
Udobne moderne ženske mokasine urađene u kombinaciji braon kroko kože i braon velura. Na jeziku metalna ukrasna šnala. Rebrasti neklizajući đon.
Veoma elegantna i udobna ženska cipela na izuzetno laganom đonu. Izrađena od mekanog prirodnog velura u kombinaciji sa lakom. Na vrhu zumbana sa 2 bućkice.
Udobne moderne ženske mokasine od najkvalitetnije kože sa ukrasnom metalnom šnalom. Rebrasti neklizajući đon.
Veoma elegantna i udobna ženska cipela na pertlanje na laganom rebrastom đonu. Izrađena od mekanog prirodnog crnog velura u kombinaciji sa lakom.
Lagana, udobna i moderna ženska cipela urađena od prelepe boje velura. Na risu sa obe strane lastiš radi lakšeg nazuvanja. Na vrhu ukrasni lančić.
Izuzetno lagana i udobna ženska cipela na ravnom đonu. Urađena od prirodne mekane kože. Lastiš sa obe strane radi lakšeg obuvanja. Ukrasne kićanke
Prijavite se na naš mesečni newsletter